Pokoje-Pokoj Executive

Orea Hotel Angelo

Pokoj Executive

Základní vybavení pokojů kategorie „Executive“ zahrnuje Smart TV, telefon, trezor, klimatizaci a Wi-Fi připojení zdarma. Pokoje mají velikost 20 m2. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu a fén. K dispozici je vám čajový a kávový set, dvě lahve minerální vody na pokoji.

 

 

Pokoj Deluxe

Pokoje této kategorie mají velikost 20 m2. Jsou standardně vybaveny Smart TV, telefonem, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu a fén. Na pokoji je k dispozici čajový a kávový set zdarma.

 

 

Junior Suite

Apartmány této kategorie mají velikost 32 m2 a jejich součástí je odpočinkový kout a prostorná terasa. Jsou standardně vybaveny Smart TV, telefonem, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. K dispozici je zdarma čajový a kávový set. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu, fén a je vybavena kvalitní kosmetikou.

 

 

Executive Suite

Apartmány této kategorie mají velikost 40 m2 a jejich součásti je prostorná terasa. Jsou standardně vybaveny Smart TV, telefonem, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením zdarma. Součástí apartmánu je také samostatný obývací pokoj s exkluzivním vybavením. K dispozici je zdarma čajový a kávový set. Koupelna má sprchový kout s podlahovým vytápěním, toaletu, fén a je vybavena kvalitní kosmetikou.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online rezervace